Dzień Otwarty UW online

Przypominamy, że 25 kwietnia w godzinach 10:00-12:00 odbędzie się Dzień Otwarty UW online. Narzędziem realizacji tego przedsięwzięcia będzie transmisja wideo przeprowadzona na oficjalnym profilu Uniwersytetu Warszawskiego na Facebooku. Transmisja pojawi się na profilu UW w sobotę o godz. 10:00 – profil UW na Facebooku: https://www.facebook.com/fanpageUW/. Zob. https://www.facebook.com/events/2926350090945199/ Zapraszamy też do odwiedzenia zakładki Rekrutacja na stronie KB i zapoznania się ze informacją o KB w systemie IRK. Do obejrzenia jest także prezentacja o KB.

PROGRAM

Chcesz studiować na Uniwersytecie Warszawskim, ale masz jeszcze sporo pytań? – chętnie na nie odpowiemy podczas Dnia Otwartego naszej uczelni.

Obecna sytuacja nie przeszkodzi nam, żeby spotkać się z Wami online. Mimo zmienionej formuły każdy z Was będzie mógł:
👉 zapoznać się ofertą studiów i zasadami rekrutacji,
👉 zadać pytanie pracownikom Biura ds. Rekrutacji, przedstawicielom Zarządu Samorządu Studentów UW i Welcome Pointu,
👉 dowiedzieć się więcej o studenckich organizacjach, wsparciu socjalnym, mobilności itp.

W programie naszego wydarzenia przewidujemy też część specjalną, skierowaną do kandydatów zagranicznych. Zaprezentujemy podczas niej ofertę studiów i odpowiemy na zadawane po angielsku pytania.

Choć nie możemy spotkać się na terenie Uniwersytetu, to zabierzemy Was też na wirtualną wycieczkę, podczas której zobaczycie, jak wygląda nasza uczelnia.

HARMONOGRAM:

BLOK I: REKRUTACJA NA UW (część prowadzona w j. polskim)

10:00 – Otwarcie Dnia Otwartego UW online przez prorektor ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Jolantę Choińską-Mikę

10:05 – Uniwersytet Warszawski – fakty i liczby (Biuro Promocji)

10:15 – Zasady rekrutacji na studia I i II stopnia oraz studia jednolite magisterskie (Biuro ds. Rekrutacji)

10:35 – Studiuj na UW – wszystko, co musisz wiedzieć jako przyszły student UW (Samorząd Studentów UW)

BLOK II: WIRTUALNE ZWIEDZANIE UNIWERSYTETU (część prowadzona w j. polskim i angielskim)

10:50 – Poznaj lepiej UW. Wirtualna wycieczka po Uniwersytecie Warszawskim

BLOK III: Q&A – PYTANIA I ODPOWIEDZI (część prowadzona w j. polskim i angielskim)

11:00 – Seria pytań i odpowiedzi do naszych ekspertów z Biura ds. Rekrutacji, Welcome Pointu i Samorządu Studentów UW