Dni studenckie

W dniach 4-18 maja odbędą się Dni Studenckie UW,

nowa inicjatywa adresowana do kandydatów na studia. Osoby zainteresowane ofertą edukacyjną uczelni będą mogły dowiedzieć się więcej na ten temat z perspektywy samych studentów. Wydarzenie organizowane jest przez Samorząd Studentów UW oraz 28 samorządów jednostkowych.

Osoby zainteresowane studiami na Uniwersytecie Warszawskim będą mogły porozmawiać ze starszymi kolegami podczas Dni Studenckich UW i dowiedzieć się więcej na temat warunków rekrutacji czy zasad studiowania na konkretnych kierunkach. Studenci Uniwersytetu odpowiedzą także na pytania dotyczące tego, w jakie aktywności sportowe i kulturalne można zaangażować się podczas studiów.

Wydarzenie organizowane jest przez Samorząd Studentów UW oraz 28 samorządów jednostkowych. Spotkania z przedstawicielami samorządów odbywać się będą online na Facebooku od 4 do 18 maja. Dokładny harmonogram prezentacji poszczególnych jednostek zostanie opublikowany na stronie wydarzenia wkrótce. Pod tym adresem 7 maja w ramach Dni Studenckich UW, dostępny będzie link do spotkania online z prof. Jolantą Choińską-Miką, prorektor ds. studentów i jakości kształcenia.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać pytania związane z rekrutacją i studiowaniem na UW za pomocą formularza. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Dzień Otwarty UW

25 kwietnia, w związku z wyjątkowymi okolicznościami, po raz pierwszy w historii Uniwersytetu Warszawskiego odbył się Dzień Otwarty Online. Nagranie tego wydarzenia dostępne jest tutaj: https://www.facebook.com/fanpageUW