Dzień Otwarty UW online

Zachęcamy do obejrzenia przygotowanego przez studentów Katedry Białorutenistyki filmu promującego studia w naszej jednostce: https://youtu.be/k2vBdCrV4Xs

Już 24 kwietnia odbędzie się Dzień Otwarty na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas spotkania online kandydaci na studia będą mogli m.in. poznać ofertę edukacyjną uczelni, zasady rekrutacji, wziąć udział w lekcjach pokazowych, warsztatach oraz quizach. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się.

Dzień Otwarty to jedno z najważniejszych cyklicznych wydarzeń UW. W tym roku – podobnie jak w zeszłym – odbędzie się zdalnie. Wszyscy zainteresowani studiami na UW będą mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem uczelni, programami studiów prezentowanymi przez wydziały i jednostki. Wydarzenie otworzy prof. Sławomir Żółtek, prorektor UW ds. studentów i jakości kształcenia.

Dzień Otwarty UW odbędzie się 24 kwietnia w godz. od 10.00 do 16.00 na platformie dzienotwarty.uw.edu.pl. Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniu, proszeni są o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Tylko osoby zarejestrowane będą miały pełny dostęp do platformy.

Zapraszamy też do zapoznania się z informacją o studiach na kierunku „filologia białoruska z językiem angielskim” w systemie IRK oraz obejrzenia prezentacji o Katedrze Białorutenistyki.