Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż wnioski o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2017/2018 można składać w sekretariacie Katedry Białorutenistyki do dnia 8 września br.

Link do  pliku: https://docs.google.com/document/d/1VYRwf4upSpi0KOPSLZ5Ld1WlpH9ORakc35IVfpLx2ZQ/edit?usp=sharing

 

Wznowienie naboru do Programu Programu Stypendialnego Rządu RP im. Konstantego Kalinowskiego

Serdecznie informujemy, że została podjęta oficjalna decyzja o wznowieniu naboru do Programu Stypendialnego Rządu RP im. Konstantego Kalinowskiego dla osób potrzebujących wsparcia w ukończeniu studiów I i II stopnia.
 

Szczegóły i zasady naboru znajdą Państwo w odnośniku. Nie są w nim podane terminy składania dokumentów, ponieważ umyślnie nie są ustalone ze względu na dynamikę sytuacji na Białorusi

 

http://studium.uw.edu.pl/program-im-kalinowskiego/

"Kultura Białoruska w Panoramie"

26-27 maja 2017 r. Katedra Białorutenistyki UW w tym Zarząd Samorządu Studentów Katedry Białorutenistyki UW wspólnie z Centrum Kulturalnym Białorusi w Warszawie po raz trzeci organizują wydarzenie kulturalne Kultura Białoruska w Panoramie.

Oficjalne otwarcie odbędziecie w gmachu Wydziału Lingwistyki Stosowanej UW (ul. Dobra 55, sala 1.008).

 Harmonogram [pobierz plik]

Harmonogram rejestracji żetonowej na  przedmioty ogólnouniwersyteckie. 
Rejestracja na przedmioty ogólnouniwersyteckie całoroczne i na semestr zimowy 2017/2018

Rejestracja rozpoczyna się o godz. 21:00 i kończy o godz. 23:59.
I   tura:   05.06.2017 r.  – 30.06.2017 r. (rejestracja do grup dedykowanych i otwartych)
Kursy internetowe (zgłaszane przez COME) w tej turze dedykowane są wyłącznie dla studentów studiów doktoranckich.

Od 05.06. będzie można rejestrować się na przedmioty należące do grupy 0000-SCISLE-OG czyli przedmioty ścisłe, kursy internetowe (zgłaszane przez COME). Obowiązuje dedykacja przy przedmiotach, przy których została zdefiniowana.
Od 08.06. będzie można rejestrować się na  przedmioty należące do grupy 0000-HUM-OG czyli przedmioty  humanistyczne oraz nadal będzie można się rejestrować na wszystkie przedmioty już aktywne w rejestracji, w miarę wolnych miejsc. Nadal obowiązuje dedykacja przy przedmiotach, przy których została zdefiniowana.
Od 12.06. będzie można rejestrować się na  przedmioty należące do grupy 0000-SPOL-OG czyli przedmioty  społeczne oraz nadal będzie można się rejestrować na wszystkie przedmioty już aktywne w rejestracji, w miarę wolnych miejsc.  Nadal obowiązuje dedykacja przy przedmiotach, przy których została zdefiniowana.

II  tura:   04.09.2017 r. – 16.10.2017 r.   (rejestracja na wszystkie dostępne przedmioty, nie ma już przedmiotów dedykowanych) Uwaga: końcowy termin rejestracji tj. 16.10.2017 r. nie oznacza, że dopiero od tego dnia należy zacząć uczęszczać na zajęcia, ponieważ zajęcia w roku akad. 2017/18 na Uniwersytecie Warszawskim rozpoczynają się od dnia 01.10.2017 r.

Od 04.09.będzie można rejestrować się na przedmioty należące do grupy 0000-SCISLE-OG czyli przedmioty ścisłe, kursy internetowe (zgłaszane przez COME) w miarę pozostałych wolnych miejsc.
Od 07.09. będzie można rejestrować się na  przedmioty należące do grupy 0000-HUM-OG, czyli przedmioty  humanistyczne oraz nadal będzie można się rejestrować na wszystkie przedmioty już aktywne w rejestracji, w miarę wolnych miejsc.
Od 11.09. będzie można rejestrować się na  przedmioty należące do grupy 0000-SPOL-OG czyli przedmioty  społeczne oraz nadal będzie można się rejestrować na wszystkie przedmioty już aktywne w rejestracji, w miarę wolnych miejsc. 

Jednostki powinny sporządzić listę przedmiotów ogólnouniwersyteckich i wysłać elektronicznie na adres bsstud@adm.uw.edu.pl do 15.05.2017 r. – przedmioty całoroczne i na semestr zimowy 2017/18]

[Harmonogram]

Zaproszenie

Zarząd Samorządu Studentów Katedry Białorutenistyki ma zaszczyt serdecznie Was zaprosić na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w poniedziałek, 19 grudnia 2016 r., o godzinie 12 przy ulicy Szturmowej 4, w sali 204.
Zgodnie z coroczną tradycją serdecznie zapraszamy na spotkanie wigilijne Katedry Białorutenistyki . Będzie to okazja, by w przyjacielskiej atmosferze polskich i białoruskich Świąt Bożego Narodzenia spędzić niezapomniane chwile w katedralnym gronie. Spotkajmy się wszyscy razem, podzielmy się opłatkiem i obdarzmy najlepszymi życzeniami, byśmy bogatsi w dobre słowo mogli wkroczyć w pełen nowych wyzwań kolejny wspólny rok.

Савет Студэнцкага Самакіравання Кафедры беларусістыкі рады запрасіць Вас на Калядную сустрэчу, якая адбудзецца 19 снежня 2016 г. у 12:00, зала 204. Факультэт прыкладной лінгвістыкі, вул. Штурмова 4. Згодна са штогадовай традыцыяй мы сустрэнемся за калядным сталом, каб разам правесці перадсвяточны час. Спалучэнне польскіх і беларускіх традыцый дазволіць нам адчуць незабыўныя моманты ў асяроддзі студэнтаў і супрацоўнікаў кафедры. Супольнае калядаванне і размовы за адным сталом з упэўненасцю прынясуць плённае супрацоўніцтва ў наступным годзе. Кафедра беларусістыкі сардэчна запрашае ўсіх на Калядную сустрэчу.

Podstawy Ochrony Własności Intelektualnej (POWI)

 

w dniu 17 stycznia 2017 r w godzinach 15.30-18.30  (sala 105) odbędzie się szkolenie z Podstaw ochrony własności intelektualnej (POWI). Jest to jedyny termin zajęć i zaliczenia. Nie ma możliwości zdawania go w innym terminie. Osoby, które zdały ten przedmiot na innym kierunku, proszone są o dostarczenie odpowiedniego zaświadczenia.

Showing 11 - 20 of 37 results.
Items per Page 10
of 4