Podstawy Ochrony Własności Intelektualnej (POWI)

 

w dniu 27 listopada 2017 r w godzinach 12.00-15.15  (sala 204) odbędzie się szkolenie z Podstaw ochrony własności intelektualnej (POWI). Jest to jedyny termin zajęć i zaliczenia. Nie ma możliwości zdawania go w innym terminie. Osoby, które zaliczyły ten przedmiot na innym kierunku, proszone są o dostarczenie odpowiedniego zaświadczenia.

We wtorek 28.11 w s. 204 o g. 10.15 odbędzie się spotkanie promujące nowy podręcznik do nauki języka białoruskiego dla Polaków (zob. szczegóły).

Сардэчна запрашаем прыняць удзел у Міжнароднай навуковай канферэнцыі "Польска-беларускія літаратурныя, гісторыка-культурныя і моўныя сувязі", якая адбудзецца 16 -17 сакавіка 2018 года.
Падрабязная інфармацыя і фармуляр заяўкі знаходзяцца ў закладках [запрашэнне], [заяўка].
Заяўку на ўдзел у канферэнцыі просім даслаць да 01.02.2018 на адрас электроннай пошты арганізатараў konferencjakb@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Polsko-białoruskie związki literackie, historyczno-kulturowe i językowe", która odbędzie się w dniach 16 -17 marca 2018 roku.
Szczegółowe informacje oraz zgłoszenie znajdują się w zakładkach [zaproszenie], [zgłoszenie].
Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 01.02.2018 na adres e-mailowy organizatorów konferencjakb@gmail.com

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż wnioski o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2017/2018 można składać w sekretariacie Katedry Białorutenistyki do dnia 8 września br.

Link do  pliku: https://docs.google.com/document/d/1VYRwf4upSpi0KOPSLZ5Ld1WlpH9ORakc35IVfpLx2ZQ/edit?usp=sharing

 

Wznowienie naboru do Programu Programu Stypendialnego Rządu RP im. Konstantego Kalinowskiego

Serdecznie informujemy, że została podjęta oficjalna decyzja o wznowieniu naboru do Programu Stypendialnego Rządu RP im. Konstantego Kalinowskiego dla osób potrzebujących wsparcia w ukończeniu studiów I i II stopnia.
 

Szczegóły i zasady naboru znajdą Państwo w odnośniku. Nie są w nim podane terminy składania dokumentów, ponieważ umyślnie nie są ustalone ze względu na dynamikę sytuacji na Białorusi

 

http://studium.uw.edu.pl/program-im-kalinowskiego/

Wyświetlanie 1 - 10 z 32 rezultatów.
Pozycji na stronę 10
z 4