ВАЖНЫЯ ДАКУМЕНТЫ

Wzory podań obowiązujące na Wydziale Lingwistyki Stosowanej

(jeśli nie ma wzoru student musi napisać podanie własnoręcznie)

Opłaty
Uchwała Senatu UW nr 507 z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie zasad pobierania opłat za usługi edukacyjne [pobierz plik (pdf;46KB)]

Student po załogowaniu się do USOSweb będzie mógł w zakładce PŁATNOŚCI śledzić listę swoich należności do zapłacenia oraz terminy realizacji (po terminie automatycznie naliczane są odsetki za opóźnienie).

Numer konta, który wyświetla się studentowi na stronie jest jego INDYWIDUALNYM numerem (ostatnie 11 cyfr to numer PESEL studenta). Nie należy przekazywać go znajomym! Jeśli wpłatę w imieniu studenta wnosi ktoś inny (np. rodzice), to na blankiecie wpłaty należy wpisać dane studenta, a nie swoje. Łatwiej będzie wpłatę zidentyfikować w przypadku, gdy zostanie wpisany błędny numer konta.

Ze strony można drukować gotowe blankiety przelewów. Wpłaty należy dokonywać na pokrycie już naliczonych należności, a w razie jakichkolwiek niezgodności prosimy o kontakt z sekretariatem KB. Rozliczenie wpłat będzie widoczne w systemie po kilku dniach roboczych od dokonania wpłaty.

Ukończenie studiów

Prace dyplomowe w Katedrze Białorutenistyki składa się wyłącznie w formie elektronicznej.

Instrukcje składania pracy dyplomowej w APD [pobierz]

(data aktualizacji: maj 2020 r.)

Zagadnienia egzaminacyjne: Językoznawstwo_I_stopień  [pobierz(.docx;20KB)]

Zagadnienia egzaminacyjne: Literaturoznawstwo_I_stopień [pobierz(.docx;15KB)]

Zagadnienia egzaminacyjne: Językoznawstwo_II_stopień [pobierz(.docx;16KB)]

Zagadnienia egzaminacyjne: Literaturoznawstwo_II_stopień [pobierz(.docx;15KB)]

(data aktualizacji 25.01.2024 r.)

Zasady dyplomowania na studiach I stopnia [pobierz(PDF;220KB)]

Zasady dyplomowania na studiach II stopnia [pobierz(PDF;220KB)]

Zasady sporządzania przypisów bibliograficznych [pobierz(PDF;222KB)]

Strona tytułowa pracy magisterskiej / licencjackiej [pobierz(.docx;16KB)]

(data aktualizacji 13.06.2022 r.)

Praca dyplomowa

Ukończenie stacjonarnych jednolitych studiów magisterskich

Pisma dotyczące uregulowania sytuacji osób, które nie ukończyły jeszcze jednolitych studiów magisterskich:

Archiwalne dokumenty

Szczegółowe Zasady Studiowania na WLS od 1.01.2018 r. [pobierz]

Zasady dyplomowania na studiach I stopnia [pobierz]

Dyplomowanie na studiach I stopnia. Załączniki [pobierz]

Zasady dyplomowania na studiach II stopnia [pobierz]

Dyplomowanie na studiach I stopnia. Załączniki [pobierz]

TERMINY SKŁADANIA PODAŃ

Zgodnie z Regulaminem Studiów na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uchwałą Rady Wydziału Lingwistyki Stosowanej z dn. 26.06.2012 r. w sprawie szczegółowych zasad studiowania na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, podania dotyczące toku studiów należy składać w określonych terminach [więcej(PDF;200KB)]as